“Apollo enda lemmikuks sai Tauri Tallermaa raamat “Ajulugu”, kuna hindame kõrgelt autori teemavalikut ning lugejale hõlpsasti loetavaks tehtud käsitlusviisi. Võibolla aitab see raamat pinget maha võtta ja lihtsustab lugejal orienteerumist ka enda elutelje aju arengus - kus parasjagu ollakse ning kuhu suundutakse,” - Apollo Kaupluste turundusjuht Maria Taal.

***

MINA ISE ENDAST

Olen terve elu elanud ja hariduse saanud Tallinnas. 
Keskhariduse omandasin Tallinna 32.Keskkoolis ja kõrgema hariduse Tallinna Tehnikaülikoolis raamatupidaja ja majandusanalüüsi erialal. Kolm aastat selle töö kogemust näitas, et igapäevatööna tahtsin teha midagi muud. Seejärel õnnestuski erinevaid töökogemusi saada nii panganduses, tootmises kui turunduses.
2001.aastal pakuti Kiirlugemiskool OÜ poolt mulle võimalust hakada kiirlugemise treeneriks. Aasta hiljem kohtusin 8-kordse mälu maailmameistri Dominic O’Brieniga Londonis ja sealt sai alguse minu mäluteeneri karjäär. Olen õpetanud inimestele, kuidas panna oma mälu paremini enda kasuks tööle. 
Tänaseks on aga peamisteks teemadeks kujunenud meeldejätmise tehnikate kõrval tähelepanu ja keskendumise treenimine ning nendele tuginedes ka meeldejääva müügi- ja klienditeeninduse, meeskonnatöö, läbirääkimiste, suhtlemise jm treeningud.